Zimní pohár 10ti letých

Česká Lípa 2. 12. 2023

Čtyři plavci z našeho oddílu se nominovali na pohár desetiletých a přivezli celkem 7 medailí.

Největší zásluhu na nich měla Anička Sedláková, která stála na stupních šestkrát a všechny starty zaplavala v osobním rekordu:
                  1. místo  100 VZ 1:10,97
                  2. místo  100 Z 1:21,05   50 VZ 0:31,87  200 VZ 2:37,84 400 VZ 5:35,40
               3. místo   50 M 0:38,21

Druhým medailistou byl Lukáš Emmett  Zajíc. Ten překvapil v závodě na 50 m prsa, kdy od startu nasadil velkou rychlost a v cíli z toho bylo 1.místo a nový osobní rekord v čase 0:41,55. V dalších disciplínách skončil na :
       4. místo 100 P 1:37,58
10. místo 100 M 1:55,57
Ve svých pěti startech si vytvořil čtyři osobní rekordy.

Terezka Balíková startovala ve třech disciplínách. Bohužel byla po nemoci ,ale přesto si vyplavala tři osobní rekordy.  50 VZ 0:37,90, 100 M 1:52,05 a 50 M  0:45,71.
Matyáš Fröhlich čtyři osobní rekordy na 50 P 0:48,72 , 50 VZ 0:36,34,
100 PZ 1:34,93 a 100 P 1:47,12.

Štafeta 4×50 VZ MIX a 4×50 PZ MIX ve složení Terezka Balíková-Lukáš Emmett Zajíc-Anička Sedláková-Maty Fröhlich obsadila dvakrát 7.místo.

Trenérka Lenka Zemanová všem plavcům gratuluje k úspěchu a přeje hodně sil do NOVÉHO ROKU 2024