200 M 2: 34,   (o 9vt.)         1. místo

Jan Drahorád  , tři osobní rekordy :  50Vz  27,16

Bára Adamíková roč.2008 vyplavala v juniorkách 2007- 08  3.místo 28,53 50VZ

Stella Bartošová tři osobáčky  200VZ 2:16,0

100 VZ  1: 02,7

100 M   1:12,9

Ostatní plavci – Šimon, Patrik, Jakub, Sophie, Lota, Matěj, Dominik plavali na úrovni osobních rekordů.

Za skupiny TM3 a TM4 se závodů v Jihlavě zúčastnilo celkem 11 plavců. Většina z nich si vytvořila řadu osobních rekordů. Nejúspěšnějším plavcem podle umístění byl Viktor Cejnar, který získal 2x zlatou a 1x stříbrnou medaili. Nejúspěšnější plavkyní pak byla Klára Zemanová, která si vyplavala 2x stříbrnou a 1x bronzovou medaili. Za zmínku stojí i výkony Honzy Ždímala a Barbory Kabeláčové, kterým se povedlo proměnit všechny starty v osobní rekordy.

Hlavním závodem byla trať 100 resp. 200 PZ podle ročníku. Atmosféru finále tak vyzkoušela Klára Zemanová (2. místo 100 PZ) a Sami Al-Robai (6. místo 200 PZ).

Kromě výše jmenovaných se závodů zúčastnili ještě následující plavci TM3 a TM4: Petr Havelka, Michal Hemerka, David Hladík, Magda Michálková, Richard Němec a Eliška Šverclová.